Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Vizyon tarihi belli oldu!

Vizyon tarihi belli oldu!

Yılın en duygusal komedi filmi “Yaşamak Güzel Şey”in vizyon tarihi belli oldu.

03.03.2017 10:52

Merakla beklenen film, 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği film, izleyenlere görsel bir şölen yaşatmaya ve hikayesiyle, yaşamın güzellikleri yeniden keşfettirmeye hazırlanıyor.

İlk görüntüleri ve yayınlanan teaserı ile büyük beğeni toplayan, yılın en duygusal komedi filmi Yaşamak Güzel Şey 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği film, izleyenlere görüntüleriyle görsel bir şölen yaşatmanın yanı sıra, hikayesiyle de terapi yapacak.

Artistik Yapım’ın ilk filmi  olan Yaşamak Güzel Şey’de  Saçıntı’ya Yasemin Çonka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek,Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu, SeyithanÖzdemir ve Özgür Şahbaz eşlik ediyor.

Meraklan beklenen film, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile  başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor.

Yorumlar | 0
üye profil