Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sibel Can

Halit Ergenç sürprizi, Sibel Can şoku!
Halit Ergenç sürprizi, Sibel Can şoku!
Usta magazinci Salih Keçeci, TV8'de ekrana gelen Aramızda Kalmasın programında merakla beklenen Tarkan'ın Türk Sanat Müziği albümü ve Zeki Müren'e Saygı Albümü ile ilgili detayları paylaştı. Keçeci, Tarkan'ın albümünü önümüzdeki hafta sevenleriyle buluşturacağını müjdeledi. Zeki Müren'e Saygı Albümü için de sahnelerin güçlü sesleri seferber oldu. Muazzez Abacı, Muazzez Ersoy, Enrico Macias, Nükhet Duru, Mustafa Ceceli gibi ünlü sanatçıların yer aldığı albümde oyuncu Halit Ergenç de babasının bestesini seslendirecek. Zeki Müren'e Saygı albümünde beklenmedik bir de gelişme yaşandı. Salih Keçeci, albümde şarkı seslendirecek olan Sibel Can'ın son anda karar değiştirdiğini açıkladı. İddialara göre Sibel Can, albümde yer alacak olan sanatçılardan birinden rahatsız olduğu için böyle bir karar aldı.
Sibel Can Harbiye'yi salladı
Sibel Can Harbiye'yi salladı
Harbiye konserlerinin vazgeçilmezlerinden Sibel Can dün akşam yine sevenleriyle buluştu.
Sibel Can'dan o iddiaya yalanlama!
Sibel Can'dan o iddiaya yalanlama!
Ünlü sanatçı Sibel Can tatil için haftalığı 230 bin liraya 35 metrelik yat kiraladığı yönündeki iddialara yanıt verdi.
Sibel Can yeni albüm için tarih verdi
Sibel Can yeni albüm için tarih verdi
Geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs'ta sahne alan ünlü sanatçı Sibel Can'dan hem Aramızda Kalmasın ekibine hem de sevenlerine mesaj var.
Sibel Can geleneği bozmadı
Sibel Can geleneği bozmadı
Ünlü sanatçı Sibel Can hafta sonu İstanbul'da verdiği konserin sonunda kızı Melisa Ural'la birlikte soluğu çorbacıda aldı.
Sibel Can Bostancı'yı salladı
Sibel Can Bostancı'yı salladı
Ünlü sanatçı Sibel Can Bostancı Gösteri Merkezi'nde muhteşem bir konsere imza attı.
Sibel Can'a büyük şok!
Sibel Can'a büyük şok!
Uzun süredir üzerinde çalıştığı ve unutulmaz arabesk şarkıları seslendirdiği “Arabesque” albümününü hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanan Sibel Can'a büyük darbe! Sibel Can'ın merakla beklenen albümünün şarkıları çalındı ve internet üzerinden yayınlandı. Sibel Can 29 Nisan'da çıkacak olan albümünün şarkısını çalıp internet üzerinden yayınlayanlara sitem etti. Ünlü şarkıcı yaşadığı şoku böyle anlattı.
Sibel Can rest çekti: O varsa ben yokum
Sibel Can rest çekti: O varsa ben yokum
Zeki Müren'e Saygı albümünde şarkı okumaktan son anda vazgeçen Sibel Can'la ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Salih Keçeci Aramızda Kalmasın'ın dünkü yayınında Sibel Can'ın albüm için gelen teklifi önce kabul ettiğini daha sonra vazgeçtiğini açıklamıştı. İddialara göre Sibel Can, albümde şarkı seslendirecek olan sanatçılardan birinin ismini duyunca bu tekliften vazgeçmişti. Salih Keçeci Aramızda Kalmasın'ın bugünkü yayınında Sibel Can'ın "O şarkı okuduğu için ben okumam" dediği kişinin kim olduğunu açıkladı.
Sibel Can'dan anlamlı konser
Sibel Can'dan anlamlı konser
TÜRK Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri, Dul ve Yetimleri Eğitim Yardım Vakfı'nın 35. Geleneksel Balosu İstanbul'da gerçekleşti.
Hakan Ural'dan 'Kızı Melisa yüzünden Sibel Can'a ateş püskürdü' iddialarına yanıt
Hakan Ural'dan 'Kızı Melisa yüzünden Sibel Can'a ateş püskürdü' iddialarına yanıt
Hakan Ural'la eski eşi Sibel Can'ın kızları Melisa yüzünden aralarının açıldığı iddia edilmişti. İddialara göre Hakan Ural, kızı Melisa'nın 2 yıllık sevgilisinin hapiste olduğunu öğrenmiş ve kızına, "Bu ilişkiyi hemen bitireceksin" demişti. Hakan Ural daha sonra eski eşi Sibel Can'ı arayıp, "Bu yazılanlardan benim neden haberim yok. Melisa'yı bir daha gazetelerde görmeyeceğim" diye sert çıkmıştı. Hakan Ural'la konuşan Salih Keçeci Aramızda Kalmasın programında bu iddialara açıklık getirdi. İşte o açıklamalar!