Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Victoria’s Secret meleğinin Türkiye aşkı

Victoria’s Secret meleğinin Türkiye aşkı

Dünyaca ünlü model Karolina Kurkova, Türkiye aşkını yine konuşturdu. Victoria’s Secret meleği, ‘Türkiye riskli’ diyenlere kulak vermedi ve dün ailesiyle birlikte Bodrum’a geldi. Çek model, sosyal medyada da ülkemize övgü yağdırdı.

26.07.2016 10:16

Victoria's Secret meleği Karolina Kurkova, lüks saat markası IWC Schaffhausen'in reklam kampanyası için dünyayı dolaşıyor. Daha önce Hong Kong ve Çin'e giden Çek modelin ş'da Bodrum'daki 'Canyon Ranch Wellness Resort'ten muhteşem bir manzara fotoğrafı paylaşan güzel model, dünyaca ünlü birçok yıldıza örnimdiki durağı ise Türkiye... Dün instagramek oldu.

KAROLİNA'DAN GÜZEL DERS! Şu sıralar sıkıntılı günler yaşayan Türkiye'de ailesiyle zaman geçirerek hem iş hem tatil yapan Kurkova, "Türkiye'ye gitmek riskli" diyenlere inat soluğu Bodrum'da aldı. Önceki yıllarda da gerek tatil gerekse iş için Türkiye'ye gelen Victoria's Secret meleği, ülkemize övgüler yağdırdı. Bir Türkiye aşığı olan Karolina Kurkova "Türkiye'yi özellikle de Ege sahillerini çok seviyorum. Bu güzel ülkede güzel insanlarla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum" diyerek yaşanan hain darbe girişimi sonrası Türkiye'deki konser ve organizasyonlarını iptal eden ünlü isimlere adeta ders verdi.. (Ahaber)

Yorumlar | 0
üye profil