Victoria’s Secret mankeni Romee Strijd, hamile olduğu haberini takipçileri ile paylaştı

Victoria's Secret mankeni Romee Strijd hayranlarıyla müjdeli bir haber paylaştı. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Romee Strijd sosyal medya hesabı üzerinden hamile olduğu haberini takipçileri ile paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 14:55
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 14:55
Victoria’s Secret mankeni Romee Strijd, hamile olduğu haberini takipçileri ile paylaştı

Güzelliğiyle ve dikkat çekici fiziğiyle konuşulan isimlerden biri olan Victoria's Secret mankenlerinden Romee Strijd takipçileriyle güzel bir haber paylaştı.

Polikistik over sendromu (PKOS) nedeniyle, 7 yıl boyunca anne olamamaktan ve aile kuramamak korkularına kapıldığı dönemlerini takipçileri ile paylaşan Romee Strijd şimdilerde hamile olduğunu ve çok mutlu olduğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

 Yaşadığı zor süreçlere ilişkin açıklamada bulunan Victoria's Secret'ın meleği Romee Strijd "7 yıl boyunca regl görememe sebebiyle, 2 yıl önce Polikistik Over tanısı konuldu. Anne olamamak ve Lauren ile en büyük hayalimiz olan aile kuramamaktan korkuyordu. Sonrasında benim Polikistik Over’ımın normal bir sendrom olmadığını anladım, Doğal tedavi yöntemlerini denedim, doğru egzersizleri yaptım, vücudum için doğal kiloya ulaştım ve kilo vermek için kendimi zorlamadım" dedi.

Romee Strijd bu paylaşımı büyük beğeni topladı ve hayranları hamilelik haberini sevinçle karşıladı.