Vedasıyla Türkiye'yi ağlatan Ersin Korkut'tan sevindiren paylaşım: Mes’in anısını bu minikle devam ettireceğim

Geçtiğimiz hafta Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı, tüm Türkiye'yi gözyaşlarına boğmuştu. Çünkü, geçen hafta gerçekleşen Survivor eleme konseyinde adaya veda eden isim Survivor Ersin'di. Kimsenin beklemediği ve herkesi şoka uğratan bu elemenin nedeni ise, Ersin Korkut'un dizinde yaşadığı bir sakatlıktı. Acun Ilıcalı, Ersin'in yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini açıklamış ve Türkiye bu olay karşısında resmen hüzne boğulmuştu. Ersin'in vedasıyla ilgili bir konu daha vardı ki, herkes bu konuyu da merak ediyordu. Çünkü Ersin'in çok sevdiği köpeği Mes, yarışmacı Survivor'a katıldıktan kısa süre sonra hayatını kaybetmişti. Bu durum Ersin'den uzun süre saklandı ancak elendiği günün sonrasında kuzeni Yılmaz Erdoğan tarafından kendisine açıklanmıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 18:57
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 18:58
Vedasıyla Türkiye'yi ağlatan Ersin Korkut'tan sevindiren paylaşım: Mes’in anısını bu minikle devam ettireceğim

Ersin Korkut, bugün Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile sevenlerinin yüzünü güldürdü. Ersin Korkut, arkadaşlarının kendisi için bir köpek sahiplendiğini ve o köpeğin İstanbul'da kendisini beklediğini duyurdu. 

Acun Ilıcalı ve Acun Medya'ya, kendisinin üzülmemesi için Mes'in ölümünü sakladıkları gerekçesiyle de teşekkür eden Ersin Korkut, Mes'in anısını bu köpekle yaşatacağını belirtti.

Survivor Ersin ayrıca, takipçilerine 'Yeni dostumun adı ne olsun?' sorusunu da yöneltti. 

İşte Ersin'in yaptığı paylaşım...

Başta Acun abi ve Acun Medya çalışanlarına teşekkür ederim. Ben üzülmeyeyim diye oğlum Mes’in ölümünü yarışmada kaldığım süre boyunca benden saklamışlar. Elbette duyunca çok üzüldüm. Ama Mes çok güzel bir 12 sene yaşadı. Yaşlıydı ve ömrü malesef bu kadarmış. Arkadaşlarım bana sürpriz yapıp bu minik yavruyu sahiplenmişler. Şimdi İstanbul’da beni bekliyor. Mes’in anısını bu minikle devam ettireceğim. İsim bulma konusunda bana yardımcı olur musunuz? Yeni dostumun adı ne olsun? Yorumlarınızı bekliyorum.

Haber ile ilgili metin girin!.