Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Vatan Haini dizisinde sürpriz değişik

Vatan Haini dizisinde sürpriz değişik

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünü paylaşacağı Vatan Haini dizisi için Işıl Yücesoy ile anlaşma sağlanamadı, Fulya Zenginer'in yerine ise genç oyuncu Miray Daner'e teklif götürüldü.

14.07.2016 10:32

Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel'in 11 yıl sonra yeniden televizyon ekranlarında buluşacağı 'Vatan Haini' dizisinin Ağustos ayında başlayacak çekim hazırlıkları yüm hızıyla devam ediyor. 

Yapımda Ergenç'in annesini oynaması için usta oyuncu Işıl Yücesoy'la görüşüldü. Yeni albümü için hazırlık çalışmalarını sürdüren Yücesoy, teklife olumlu baksa da karakterle ilgili senaryoda yaşanan değişimden dolayı anlaşma sağlanamadı. Dizideki anne en baştaki gibi dominant değil, daha naif bir kişiliğe çevrildi.

ışıl yücesoy

Uçankuş'un haberine göre; yeni diziyle ilgili pavyon şarkıcısı karekteri için görüşülen Fulya Zenginer'in de kadroda yer almayacağı öğrenildi. Dizinin Amerika'dan gelen yönetmenleri Taylan Biraderler, 'Medcezir' dizisiyle başarılı bir performans sergileyen Miray Daner onay verdi.

miray daner

'Vatan Haini' dizisi ile ekranlarda dönecek olan Daner, 'Medcezir' dizisinde Serenay Sarıkaya'nın asi kardeşine hayat veriyordu. 

Yorumlar | 0
üye profil