Valeriy Zelenogorsk'tan Angelina Jolie'ye sürpriz evlilik teklifi!

Valeriy Zelenogorsk'tan Angelina Jolie'ye sürpriz evlilik teklifi!

Rus yazar Valeriy Zelenogorsk, Brad Pitt ile boşanmak üzere olan 41 yaşındaki ABD'li aktrist Angelina Jolie'ye evlenme teklifinde bulundu.

Rus yazar Valeriy Zelenogorsk, Facebook hesabından Angelina Jolie'ye mektup yazarak, evlilik teklif etti. 67 yaşındaki yazar, Hollywood yıldızına Rusya vatandaşlığı ve kürk vaat etti.

"Yeni çocuklar y
Valeriy Zelenogorsk, sürpriz mektubunda, "Brad'i boşverin, sizi hak etmiyor. Çocuklarınızla birlikte Kolomna'ya, yanıma gelip hep birlikte krallar gibi yaşayalım. Tek başına yaşıyan bir dulum. Çocuklar bahçede oynar, siz de kraliçe gibi evinizde oturur ve insan gibi yaşarsınız. Yoksul bir insan değilim, pazarda 4 dükkânım, yazlığım, bahçem, tarlam, kayığım, 2 arabam var. Steven Seagal, Jerard Depardiu de aldı. Rus pasaportu alırsın, gelip bizim yerli oyuncularla birlikte dizilerde oynarsın. Güçlü bir adamım, yeni çocuklar yaparız. Ben her şeyi hesapladım, her şeyimiz yeter. Sana kışın kürk alırım. Çok geç olmadan, kararını ver" ifadelerini kullandı.

2014 yılında Fransa'da bir şatoda dünya evine giren Angelina Jolie ile Brad Pitt, evliliklerinden 3 çocuk sahibi oldu. Ünlü çift, 3 çocuğu ise evlat edindi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 2147 Güncelleme Tarihi: 26/09/2016 13:39:58
Yayınlanma Tarihi: 26/09/2016 12:03:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin