Uzun süredir hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsü ortaya çıktı

Uzun süredir hastanede tedavi gören ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in, haftalar sonra ilk kez görüntülendi. Erbil'in vücudunda bulunan aparatlar, hayranlarını tedirgin etti. Mali'nin aylık 100-150 bin TL'lik hastane masrafı olduğunu Seray Sever Gel Konuşalım canlı yayınında açıklamıştı.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 14:04
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 14:04

Yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu rahatsızlığıyla aylarca yoğun bakımda yatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta yeniden hastaneye kaldırıldı. Şovmen günler sonra kaldığı hastanede görüntülendi.

SON GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

 Mehmet Ali Erbil, evinde rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Erbil, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra normal odaya alınan ve fizik tedavi görmeye başladı. Şovmenin menajerliğini yapan ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Stelyo Pipis, Erbil'in son görüntüsünü paylaştı. Tekerlekli sandalyede gülümseyerek poz veren Erbil'in vücuduna takılan aparat ise dikkatlerden kaçmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HASTANEYE AYDA 100-150 BİN TL ÖDÜYOR

Gel Konuşalım'ın moderatörlerinden Seray Sever, dünkü canlı yayında Mehmet Ali Erbil hakkında şunları söylemişti: "Geçen hafta ziyarete gittim. 2-3 gün hiç yemek yiyememiş. Ben gittiğimde hapur hupur yemek yiyordu. 'Şimdi döner gelecek' diyordu, toparlamıştı. Bu arada artık sigortası da işlemiyor, sigortası bir önceki hastalığında geçerliymiş. Ayda 100-150 bin TL ödüyor hastaneye"