Uyguladığı diyetle iğne ipliğe dönen İclal Aydın son haliyle görenleri şaşırttı

Uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat süren oyuncu ve sunucu İclal Aydın, fazla kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet programı uygulayan Aydın, 3 aylık süre içerisinde büyük bir değişime imza attı. Ünlü isim deyim yerindeyse 'iğne ipliğe' döndü. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan İclal Aydın, son görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aydın'ın son hali takipçileri tarafından tam not aldı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 15:05
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 15:05
Uyguladığı diyetle iğne ipliğe dönen İclal Aydın son haliyle görenleri şaşırttı

İclal Aydın, son olarak TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Ege'nin Hamsisi dizisinde rol almış ve bir süredir de sessizlik içerisindeydi. Kullandığı ilaçlar yüzünden kilo alan Aydın, 3 ay içerisinde büyük bir değişim yaşadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken İclal Aydın, zayıfla süreci hakkında şu ifadeleri kullandı: '5 ay önce planladığımız her şeyi adım adım uyguladık. 3 aydır da sıkı bir diyet yapıyorum. 2021'de yeni bir ben demiştim. sıkı bir diyetle hedefime yaklaşıyorum. Şimdi buradan çıkıp doğruca Arnavutköy'e kilo kontrolümün yöneticisinin yanına gideceğim'

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaklaşık 2 sene önce katıldığı programda aldığı kilolar hakkında konuşan İclal Aydın, şunları söylemişti: 'İlaç kullanmak durumundayım ki benim vücudum tepki verdiği için kullanmadan nasıl mücadele edeceğimizi öğrenmeye çalışıyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aldığım kiloların arkasından bu yaz güzel de yedim, troid ilaçlarımı bıraktım. İlaçları bıraktım ve 2.5 ayda 7 kilo aldım. Hemen bu kiloları vermemiz lazım dedim ama doktorum 'Sen toplu konutlardan ev alacak kadar paran varken, ben Bodrum'dan villa alacağım diyorsun. Artık öyle bir şey yok. Sen bundan sonra böyle yaşamayı öğreneceksin' dedi'

Haber ile ilgili metin girin!.