Usta oyuncudan üzücü haber

Yeşilçam'ın unutulmaz karakter oyuncularından Ekrem Gökkaya'ya kanser teşhisi konuldu.

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2017 15:15
Değiştirme Tarihi: 06.09.2017 15:22
Usta oyuncudan üzücü haber

Ses sanatçısı Onur Akay, Yeşilçam'ın unutulmaz karakter oyuncularından Ekrem Gökkaya’ya kanser teşhisi konulduğunu duyurdu.

83 yaşındaki usta oyuncu Ekrem Gökkaya’ya, dil kanseri teşhisi konulduğunu Instagram adresinden duyuran Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, usta oyuncunun hastanede çekilen fotoğraflarını da paylaştı.

Kitap satışı ile ameliyat olacak

Usta oyuncunun hastanede yattığını ve tedavi gördüğünü yazan ünlü sanatçı Onur Akay, “Kanser illeti sanat dünyasının peşini bırakmıyor maalesef! Ömrünü Yeşilçam'a adayan 83 yaşındaki usta oyuncu Ekrem Gökkaya’ya, dil kanseri teşhisi konuldu. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde yatan ve radyoterapi tedavisi gören usta oyuncumuz, oyunculuk dönemindeki anılarını ‘Batan Güneş Yeşilçam’ isimli kitabında topladı ve kitap satışlarından elde ettiği gelirle ameliyat olmayı düşünüyor. Bir dönem Yeşilçam’da sakal ve bıyığı ile dillere destan olmuş, filmlerde kötü mü kötü,  gerçek hayatta ise karıncaya bile zarar vermeyen usta oyuncumuza acil şifalar diliyorum.” notunu düştü.


 

Etiketler: ekrem gökkaya