Usta oyuncu Nevra Serezli'nin takipçisine verdiği cevap sosyal medyada viral oldu

Oyuncu Nevra Serezli'nin 2013 yılında vefat eden eşi Metin Serezli ile Mısır piramitlerinde çektirdiği fotoğraf sosyal medyada gündem oldu. Fotoğrafı açıklama yapmadan paylaşan Nevra Serezli, takipçisinin yaptığı yoruma verdiği cevapla herkesi güldürdü. 

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 14:19
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 14:19
Usta oyuncu Nevra Serezli'nin takipçisine verdiği cevap sosyal medyada viral oldu

Son olarak Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisiyle izleyici karşısına çıkan Nevra Sezerli, 28 Temmuz 2020 tarihinde yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. 

Sezerli'nin o gün yaptığı paylaşımda, 2013 yılında hayatını kaybeden oyuncu eşi Metin Sezerli ile, Mısır gezisinde çekilmiş olduğu bir fotoğraf yer alıyordu. 

Ancak usta oyuncu bu fotoğrafa, herhangi bir not düşmeden paylaşım yapmış ve bir takipçisi de bunu fark edip, 'Tünaydın, iyi günler Nevra hanım. Sizi kınıyorum, çok düşüncesizsiniz (!). Yahu insan fotoğrafın nerede çekildiğini yazar değil mi?' yorumunu yaptı. Takipçinin ciddi mi şaka mı yaptığı tam olarak bilinmezken, Serezli'den beklenmedik bir yanıt geldi. 

Nevra Sezerli, yapılan bu yoruma; 'Arkamda piramitler var neresi olabilir?' cevabını verdi. Usta oyuncunun bu fotoğrafı, Twitter'da ve Instagram'da pek çok fenomen sayfa tarafından paylaşıldı ve binlerce beğeni ile yorum aldı. 

İşte o paylaşım

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.