Usta oyuncu Fatma Girik'ten kötü haber! Açıkladı: İyi değilim...

Son yıllarda kalça ve beyin ameliyatı olan usta sanatçı Fatma Girik, sevenleri üzecek açıklamalarda bulundu ve sağlık durumunun iyi olmadığını belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2021 10:37
Değiştirme Tarihi: 02.01.2021 14:33
Usta oyuncu Fatma Girik'ten kötü haber! Açıkladı: İyi değilim...

78 yaşındaki Fatma Girik, "Sağlık durumunuz nasıl?" sorusuna, "İyi değilim. Kendimi eskisi kadar iyi hissetmiyorum. Bacaklarım kötü durumda, birinin yardımı olmadan yürüyemiyorum. Çok oynak bir tansiyonum var. Bir de zaten beyin ameliyatı olmuştum, kafamda shunt takılı. Ameliyat olmasaydım kör olacaktım. Sağlığın gittikten sonra hayatın anlamı yok. Çok güzel yaşadım. Dilerim, herkes hayatı benim gibi yaşasın. Sonuçta yaşım da epeyce ilerledi. Bisiklete binip sek sek oynama çağım geçti ama yine de insan kendini iyi hissetmek istiyor." cevabını verdi.

'AŞI GELİRSE HEMEN OLURUM'

Fatma Girik, koronavirüs aşısıyla ilgili de açıklama yaparken "Aşıya güvenebiliyor musunuz? Türkiye’ye geldiğinde aşı olur musunuz?" sorusuna Girik, "Koşa koşa hemen olurum. Aşı üzerinden muhalefet ya da milliyetçilik yapılmaz, yanlış. Hemen gelsin, hemen şimdi vurulurum. Sağlık her şeyden önemli. İnsanlar patır patır ölüyor." ifadelerini kullandı. (Posta)