Usta oyuncu Ali Sürmeli'den müjde! Yoğun bakımdan çıktı...

Geçtiğimiz hafta pazar günü kusma ve hıçkırık şikayeti nedeniyle hastaneye gelen usta oyuncu Ali Sürmeli, yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması nedeniyle acil ameliyata alınmıştı. Usta oyuncudan müjde geldi ve yoğun bakımdan çıktığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 11:34
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 11:34
Usta oyuncu Ali Sürmeli'den müjde! Yoğun bakımdan çıktı...

Kusma ve hıçkırık şikayetleriyle hastaneye giden ve yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu Ali Sürmeli, ameliyat edilmişti. Yaklaşık 1 haftadır yoğun bakımda olan usta oyuncudan müjdeli haber geldi.

Sanatçının sağlık durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ferda Çağavi, şunları söyledi:

“Hastamız 27 Eylül Pazar günü, kusma ve hıçkırık şikayetiyle hastanemizin acil servisine başvurdu. Yaptığımız tetkiklerde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama tespit edildi ve aynı gün ameliyata alındı. Ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçımızın ameliyat sonrasında oluşan kafa kemiği defektini 2 Ekim Cuma günü gerçekleştirdiğimiz operasyonla giderdik. Genel durumu iyi olan hastamızı yoğun bakımdan çıkartarak, servise aldık. Ali Sürmeli’nin bundan sonraki tedavisi serviste devam edecek. Kendisine acil şifalar diliyoruz.”