Usta, Onları Değerlendirdi

Usta tiyatrocu Zeliha Berksoy; genç oyuncuların performansını değerlendirmek için onları tiyatro sahnesinde görmek gerektiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2011 08:08
Değiştirme Tarihi: 13.11.2011 16:50
Usta, Onları Değerlendirdi

Usta tiyatrocu Zeliha Berksoy; genç oyuncuların performansını değerlendirmek için onları tiyatro sahnesinde görmek gerektiğini söyledi. 'Ece'nin Konukları' programına konuk olan Berksoy; 'Güz Sancısı' filminde birlikte rol aldığı Beren Saat'in oyunculuğuyla ilgili şu yorumu yaptı:BEREN O FİLMDE ÇOK AKICIYDI"Beren'in oyunculuğunu sinema ve dizide değerlendirmek yanlış olur çünkü sinema sizi ufak bir açıdan çekiyor... Beren Saat, 'Güz Sancısı'ndaki o rol için akıcı bir oyuncuydu ama tiyatral perspektiften baktığınızda, Okan Yalabık gerçekten oynuyordu." Zeliha Berksoy, sözlerine şöyle devam etti: "Beren o filmde kendi görevini yerine getirdi ama diziler de, sinema da çok kandırıcı olabiliyor. Bir oyuncunun oyunculuğunu, sahne üzerinde görmeniz lazım." 

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? FOTOĞRAFLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ RESMİ TIKLAYINIZHaber ile ilgili metin girin!.MUHTEŞEM YÜZYIL FOTOĞRAFLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ RESMİ TIKLAYINIZHaber ile ilgili metin girin!.