Ünlülerin kimono markası 'Runway No:4' açıldı

Ünlülerin kimono markası 'Runway No:4' açıldı
Yayınlanma Tarihi: 14.05.2018 18:51 | Değiştirme Tarihi: 14.05.2018 18:52

Hülya Avşar, Demet Akalın, Ayşe Arman gibi trendsetter ünlülerin tercihi olan RUNVAY No:4, İlk showroom’unu 12 Mayıs Cumartesi günü Bağdat Caddesi’nde açtı.

Kimono ve beachwear tasarımlarıyla dikkat çeken marka; satışlarını önceden olduğu gibi internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirmeye devam edecek; showroom ise sadece Salı ve cumartesi kapılarını açacak.

Basın bülteni
Online Satışlarıyla kısa sürede moda dünyasının en dikkat çeken tasarımlarına imza atan RUNWAY No:4, Bağdat Caddesi Noter Sokak’taki ilk showroom’unu özel bir davet eşliğinde açtı. Kimono ve beachwear tasarımları ile son günlerin en beğenilen markalarından biri olan ve Four Tekstil’in markası olan RUNWAY No:4, gücünü firma sahibi İlker Kösem ile dört yaratıcı ve girişimci kadından alıyor. Markanın tasarımcılarından biri ise İlker Kösem’in eşi Burcu Kösem.

Alanında marka isimlerle çalıştık
Sektöre kimono ve beachwear ürünleriyle adım atan markanın styling’ini Bener Hamamcı, fotoğraf çekimlerini ise Müjdat Küpşi gerçekleştirdi. Alanlarının en başarılı isimleri arasında bulunan bu iki değerli ismin desteğini alan RUNWAY No:4, yalnızca tasarımlarını değil, üretimini de bünyesinde gerçekleştiriliyor.

Kısa sürede ünlülerin tercihi olduk
Hülya Avşar’ın televizyon programında ‘’38 bölüm sonra ilk defa başka bir modacının tasarımı ile ekran karşısındayım’’ dediği; Demet Akalın’ın 2018 yılına girerken giydiği RUNWAY No:4 imzalı kimonoları tercih eden bir diğer isim ise, kendi tasarımı olan iyilik kolyesi ‘’Sakajeva’nın tanıtımında bir RUNWAY No:4 kimonosu giyen gazeteci Ayşe Arman.

İlk İhracatında Latin Amerika pazarına açılan ve yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da iddiasını kanıtlayan marka, uluslararası podyumlarda da ses getirmek için de düğmeye bastı.

Haber ile ilgili metin girin!.