Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlülerin Kar Sevinci

Ünlülerin Kar Sevinci

Milyonlarca İstanbullu kar yüzünden eve dönüş yolunda eziyet çekerken, evden çıkmak zorunda olmayanlar beyaz örtünün keyfini çıkardı.

18.01.2012 07:00

İki gün boyunca İstanbul'da etkili olan kar yağışı trafikte uzun süre aksaklıklara neden oldu. Milyonlarca İstanbullu eve dönüş yolunda eziyet çekerken, evden çıkmak zorunda olmayanlar beyaz örtünün keyfini çıkardı.İşte ünlü isimlerin kar keyfi...MUSTAFA ALTIOKLARKar kabusunu keyfe dönüştüren isimlerden biri de ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar'dı. Altıoklar, evinin salonundan çektiği fotoğrafı "İstanbul'un penceresi" notuyla Twitter'da paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.TARKANTarkan, önceki gün İstanbul’u esir alan kar fırtınasını keyfe çevirdi. Gündüz saatlerinde annesi Neşe Tevetoğlu’nun Batı Ataşehir’deki evine giden Tarkan, akşam kardeşleri ve yeğenleriyle bahçeye inip kartopu oynadı.O saatlerde yeğenlerinin çektiği bir fotoğrafı da Facebook sayfasına yükleyen sanatçı, “Ailece kendimizi sokaklara attık, kartopu oynadık, karda yuvarlandık. Acayip eğlendik. Tekrar çocuk olmak, anı yaşamak çok güzeldi” dedi. Haber ile ilgili metin girin!.DOĞA RUTKAYKöpeğiyle karların üstünde kar keyfi yaptı. Haber ile ilgili metin girin!.FAHRİYE EVCEN"Çok özlemişim... heryer pamuk.." notuyla fotoğrafını paylaştı. Haber ile ilgili metin girin!.ÖZLEM YILDIZSunucu Özlem Yıldız, evinin bahçesinde çekilen bu fotoğrafı sayfasına paylaştı. Haber ile ilgili metin girin!.CEYDA DÜVENCİ AKGÜN"İşte Beykoz'da son durum" notuyla fotoğrafını paylaştı. Haber ile ilgili metin girin!.DEMET AKALINBahçesindeki karların fotoğrafını paylaşan Akalın şu notu düştü: "Vee bizim bahçenin son durumuuu yuppi" Haber ile ilgili metin girin!.ŞEHRAZATŞehrazat kar keyfini şu sözlerle dile getirdi: "20 dakika içinde durum bu... sanırsınız Abant'dayız..." Haber ile ilgili metin girin!.MEYRAMeyra ise "Uludağ gibi görünüyor ama İstanbul..." diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.   KAYNAK: www.hurriyet.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil