Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlülerin ‘Isırık Masajı’ çılgınlığı!

Ünlülerin ‘Isırık Masajı’ çılgınlığı!

Rihanna, Gwen Stefani, Kanye West, Oasis, Eminem, Keith Richards... Bu masaj için deli gibi para akıtıyorlar.

11.08.2016 12:42

Ünlülerin masaj terapisti olarak ünlenen Dorothy Stein, ‘ısırma masajı’ olarak bilinen sıra dışı masaj tekniğiyle konuşuluyor. 48 yaşındaki masaj uzmanı, gelen müşterilerinin sırt ve popo bölgelerini ısırarak masaj yapıyor.

Bu masaj türünü ilk kez müzisyen Frank Zappa üzerinde deneyen Stein, bugüne kadar Kanye West, Rihanna, Gwen Stefani, Eminem, Oasis, Keith Richards ve bu yılın başında hayatını kaybeden David Bowie’ye ısırık masajını uyguladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Terapatik ısırık yeteneğini ilk olarak hippi annesi sayesinde beş yaşındayken keşfettiğini söyleyen Stein, ilk ısırık masajını “Annem kalçalarına güçlü bir masaj yapmamı istemişti, ellerimle başaramayınca ‘ısır’ dedi” şeklinde anlattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

“Sonra bunu tüm hayatım boyunca yaptım” diyen Stein, 30 yıldır ‘ısırık masajı’nı uyguluyor. 15 yaşındayken rock grubu Def Leppard’a bu tekniği uygulayan Stein, adının ünlü isimler arasında yayılmasıyla ünlülerin masörü haline geldi. Masajı konserlere ücretsiz girme karşılığı yapan Stein, bugüne dek üç binden fazla konseri ücretsiz izledi.

Haber ile ilgili metin girin!.Şimdi masaj seansını 150 dolar karşılığında yapan Stein, ‘ısırık masajı’ için fazladan bir ücret talep etmiyor.(NTV)

Yorumlar | 0
üye profil