Ünlü yarışmada yeni skandal! Yorgan altında bunu yaptılar

Ünlü yarışmada yeni skandal! Yorgan altında bunu yaptılar
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2019 08:51 | Değiştirme Tarihi: 22.07.2019 09:02

İngiltere'de yayınlanan ve kameralar önünde cinsel ilişki skandalıyla gündemden düşmeyen Aşk Adası programında, geçtiğimiz günlerde cinsel içerikli sahnelerin yayınlanmayacağı kararı alınmışt

Bu kararın ardından Curtis ve Maura çiftinin, yorgan altında vakit geçirdiği sahne, seyirci tarafından sevişme sahnesi sayıldı ve tepki topladı. İngiltere'de yayınlanan ve sık sık kameralar önünde cinsel ilişki skandalıyla gündeme gelen Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor. Çiftlerin canlı yayın esnasında ilişkiye girmesi, izleyici tarafından tepkiyle karşılanınca, program yönetimi yeni bir karar aldı.

 Yapımcılar ilerleyen bölümlerde, çiftlerin yayın esnasında ilişkiye girmesi halinde bu görüntülerin yayınlanmayacağını ve müstehcen bölümlerin kesileceğini duyurdu.

Ancak geçtiğimiz günlerde seyirci, Curtis ve Maura çiftinin yorgan altında geçirdikleri vaktin bir cinsel ilişki sahnesi olduğu öne sürdü ve yönetime tepki gösterdi.

O sahneye tepki yağması üzerine program yönetimi boş durmadı ve diğer bölümlerde yarışma başlarken cinsel içerikli sahne uyarısı yaptı. Love Island programında bu uyarı, ilk kez yapıldı.