Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'a deprem şoku! Ofisi oradaymış: O panik ve korkuyla...

Son dakika haberine göre, İzmir'de meydana gelen deprem sonrası kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Öte yandan depremle ilgili çarpıcı ayrıntılar da ortaya çıkıyor. Türkücü İzzet Yıldızhan, ofisinin 8 katlı Rıza Bey apartmanının yanında olduğunu ve yaşadığı korku dolu anları anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2020 10:44
Değiştirme Tarihi: 01.11.2020 10:44
Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'a deprem şoku! Ofisi oradaymış: O panik ve korkuyla...

Seferihasar açıklarında meydana gelen depremde yıkılan ve büyük zarar gören binalardan biri de 8 katlı Rızabey Apartmanı olmuştu. Apartmanın görüntüsü ve burada yürütülen çalışmalar da herkes tarafından yakın şekilde takip edilmişti. 

Türkücü İzzet Yıldızhan da deprem sırasında İzmir'deydi. Geçtiğimiz yıl ailesiyle birlikte İzmir'e yerleşen İzzet Yıldızhan, Bayraklı'da bulunan ofisinin hemen yanındaki binanın yıkılmasıyla büyük korku ve panik yaşadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Depremi derinden hisseden İzzet Yıldızhan, "Ben işlerimden dolayı ofisimdeydim. Deprem sırasında insanın aklına tek gelen şey evlatları oluyor. O panik ve korkuyla çıkıp çocuklarımın yanına nasıl gittiğimi bir Allah bilir" dedi.

Çocuklarının hala kendine gelemediğini belirten şarkıcı, "Herkes ağlıyor. Ofisimin yanındaki bina da yıkıldı. Tek duam kimsenin canına bir zarar gelmemesi" ifadelerini kullandı.

İzzet Yıldızhan bir diğer açıklamasında ise "Bu büyük depremi derinden yaşadım, otelimin en üst katında yakalandım. Bu şiddetli depremde vefat eden herkesin ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralılarımızın da tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum. Herkese geçmiş olsun" dedi.

Kaynak: Habertürk