Ünlü sunucu İsmail Küçükkaya koronavirüse yakalandığını açıkladı!

Ünlü sunucu İsmail Küçükkaya'dan sevenlerini üzen haber geldi. İsmail Küçükkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, koronavirüse yakalandığını duyurdu ve durumu hakkında bilgi verdi.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2020 09:55
Değiştirme Tarihi: 02.11.2020 09:57
Ünlü sunucu İsmail Küçükkaya koronavirüse yakalandığını açıkladı!

Ünlü haber sunucusu İsmail Küçükkaya sosyal medyadan yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hafif semptomlar gösterdiğini ve tedavi sürecinin evinde devam ettiğini belirten İsmail Küçükkaya sosyal medya hesabından durumuyla ilgili bilgi verdi.

Küçükkaya açıklamasında, “Aklımız, kalbimiz İzmir’de . Kayıplarımız var. Acımız büyük. Kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Enkaz altında kalanlar için dua ediyoruz. Bu şartlarda kişinin kendi durumundan bahsetmesi hoş değil. Kendimi bu duruma düşürmek istemem. Lakin küçük bir açıklama yapmaya mecburum. Perşembe günü test yaptırdım ve sonucu beklerken tedbiren izolasyona girdim. Yaptırdığım COVID-19 test sonucu pozitif çıktı. Tedavi sürecim evde devam ediyor. Semptomların ağır seyretmiyor. Durumum iyi. Teşekkür ederim. Depremde hayatını kaybedenlere rahmet, geride kalanlara sabır ve metanet dilerim” notunu ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İsmail Küçükkaya’nın koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra Fox TV Çalar Saat stüdyosu ve Küçükkaya ile çalışan bütün ekip değiştirildi.