Ünlü şarkıcı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali şaşırttı

Bir dönemin en ünlü sanatçılarından olan ve seslendirdiği ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ şarkısıyla hafızalara kazınan Tüdanya, Karşıyaka’daki evinde Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve eşi Öznur Tugay’ı konuk etti. Uzun süredir hastalıkla boğuşan Tüdanya'nın son hali şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 13:26
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 13:26
Ünlü şarkıcı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali şaşırttı

Gırtlak kanseri nedeniyle sesini kaybeden ve halen tedavisi devam eden sanatçıya geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Tugay “Her zaman, her konuda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Sizi çok seviyoruz, bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı diliyoruz” dedi.

TÜDANYA'NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ZİYARET

Konuklarını büyük bir misafirperverlikle karşılayan sanatçı Tüdanya da duygu ve düşüncelerini kağıda yazarak Tugay çiftine aktardı.

Başkan Cemil Tugay’ı çok sevdiğini, çalışmalarını izlediğini ve takdir ettiğini anlatan sanatçı; evinde yetiştirdiği bir çiçeği ve Başkan Tugay için özel olarak yazdığı şiiri de Öznur Tugay’a hediye etti.

Ziyarette duygu dolu anlar yaşanırken, desteklerini ileten Öznur Tugay “Samimi sohbeti ve sıcak ev sahipliği için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

MADDİ DESTEĞE İHTİYAÇ DUYUYOR

Mesleğinden uzak kalması nedeniyle ekonomik olarak zor zamanlar yaşayan, tedavisi için de maddi desteğe ihtiyaç duyan Tüdanya, geçtiğimiz ay AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent’in televizyon programına bağlanmış ve oğlu aracılığıyla durumunu anlatmıştı.

Levent’in destek sözü verdiği Tüdanya ile AHBAP İzmir de yakından ilgileniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin