Ünlü şarkıcı Tuğba Yurt'tan İstanbul sokaklarında yeni klip!

Güzel şarkıcı Tuğba Yurt, İstanbul sokaklarında 'Sığınak' isimli şarkısına klip çekti. Sığınak isimli şarkının kendisi için çok özel olduğunu da söyleyen Tuğba Yurt,  yeni şarkılar için stüdyoya girdiğinin de müjdesini verdi.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2020 14:55
Değiştirme Tarihi: 16.11.2020 14:55
Ünlü şarkıcı Tuğba Yurt'tan İstanbul sokaklarında yeni klip!

Sakin Ol’, ‘Güç Bende Artık’, ‘İnceden İnceden’, ‘Yine Sev Yine’ gibi şarkılarıyla pop müzikte emin adımlarla zirveye çıkan Tuğba Yurt, son olarak da ‘Sığınak’ albümü ile müzikseverlerden tam puan aldı. 

 Tuğba Yurt, albüme ismini veren ‘Sığınak’ adlı şarkının sözü Canan Sezgin’e , müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli ’ye , düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait şarkısına hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Mustafa Özen yönetiminde İstanbul sokaklarında klip çekti.

 Albümünde yorumculuğunu öne çıkardığı şarkısı ve albüme ilk aldığı şarkı olması nedeni ile ‘Sığınak’ ın kendisi için çok özel olduğunu da söyleyen Tuğba Yurt,  yeni şarkılar için stüdyoya girdiğinin de müjdesini verdi.

Koronavirüs salgını sonrası çektiği akustik şarkıların videolarıyla da adından sıkça söz ettiren Tuğba Yurt salgın nedeniyle uzun süredir uzak kaldığı konserlerine Türkiye'de çeşitli şehirlerde akustik performans sergileyecek.

Etiketler: Tuğba Yurt - sığınak - klip