Ünlü şarkıcı şoke etti: Pantolonunu indirdi

Gösteri dünyasında geçtiğimiz iki yıla damgasını vuran taciz iddialarına bir yenisi daha eklendi. Fakat bu kez suçlanan kişi bir kadın şarkıcı.

Yayınlanma Tarihi: 13.08.2019 13:25
Değiştirme Tarihi: 14.08.2019 08:57
Ünlü şarkıcı şoke etti: Pantolonunu indirdi

Katy Perry ile birlikte ünlü şarkıcının 'Teenage Dream' adlı parçasının klibinde kamera karşısına geçen model Josh Kloss, tacize uğradığını iddia etti. Josh Kloss, söz konusu paylaşımında, "En kafa karıştırıcı, en saldırgan ve en aşağılayıcı işimin yıldönümü kutlu olsun" diye yazdı.

Model Kloss, 2010 yılında yaşadığını iddia ettiği olayları, klibin çekilişinin yıldönümünde yaptığı bir Instagram paylaşımıyla anlattı. "Kostüm tasarımcısı Johnny Wujek'in doğum günü partisindeydik. Arkadaşlarının önünde pantolonumu indirdi."

Josh Kloss, taciz iddiasını neden bunca zaman sonra gündeme getirdiğini, "Bizim kültürümüz güç sahibi erkeklerin ahlaksız olduğunu kanıtlamak üzerine kurulu. Oysa güç sahibi kadınlar da en az onlar kadar tiksindirici" dedi. Kloss, bu iddiasını gündeme getirmek için bu kadar beklemesinin bir başka nedenini, "Katy Perry'nin ekibi basın üzerinde sıkı ve etkili bir kontrol mekanizmasına sahip" sözleriyle açıkladı.

Katy Perry'den kendisine yönelik bu iddialara henüz bir açıklama gelmedi.