Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç: 50 yaşından sonra hedef arıyorum

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki bir restoranda sahneye çıkan Serdar Ortaç, şarkılarıyla hayranlarına keyifli saatler yaşattı. Sahne öncesi kuliste açıklama yapan Ortaç, "Hedefim star olmaktı, star oldum. 50 yaşından sonra yine hedef arıyorum" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2021 10:44
Değiştirme Tarihi: 11.07.2021 10:44
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç: 50 yaşından sonra hedef arıyorum

Pandemi nedeniyle uzun süre evlerinde kalan İzmirliler, normalleşmeyle birlikte yeniden kapılarını açan eğlence mekanlarına akın etti. Serdar Ortaç, bir restoranda sahneye çıktı. Sahnede kaldığı yaklaşık üç saat boyunca 'Karabiberim', 'İsmi lazım değil', 'Bilsem ki', 'Canıma minnet' ve 'Dansöz' gibi sevilen şarkılarını seslendiren Ortaç, hayranlarına eğlenceli saatler yaşattı.

SAĞLIĞIN ÖNEMİNİ VURGULADI

Konser öncesi kuliste DHA mikrofonlarına konuşan Serdar Ortaç, "Halk eskisi gibi dans etmeyi ve eğlenmeyi özledi. Bizimkiler eğlenmeyi çok sever. Yeni yerler açıldı. Bugün sahne alacağımız yer de bunlardan biri ve çok güzel" dedi.

"HERKES BİR HEDEF BULSUN"

‘Bu devirde kimse sultan değil, padişah değil’ adlı parçasını hatırlatan popçu, pandemide sağlığın ne kadar önemli olduğunun ortaya çıktığını söyledi: Bir sağlığa bakıyor. O yüzden ders alalım. Herkes bir hedef bulsun. Hedefsiz insan hayatı biter. Benim hedefim star olmaktı, star oldum. Şimdi başka bir hedef arıyorum. 50 yaşından sonra yine hedef arıyorum. O yüzden herkesin bir hedefi olsun.

Serdar Ortaç'ın sahneye çıktığı işletmenin ortaklarından Erkan Arslan, "Pandemi nedeniyle çok zor günler geçirdik. İnsanlar evde nefessiz kaldı. İnsanlar gezmeye, eğlenmeye hasret kaldı. İnsanların eğlendirmek için varız. Serdar Ortaç, bizimle. Güzel bir gece olacak" dedi.