Ünlü şarkıcı Niran Ünsal kötü haberi verdi! Niran Ünsal'ın sağlık durumu nasıl?

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Şarkıcı Niran Ünsal hastaneye kaldırıldı. Niran Ünsal'ın son sağlık durumu nasıl? Niran Ünsal'ın hastalığı ne?  Sosyal medya hesabınsan sağlığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünsal, "Dün gece ağır ateş ve ağrılar nedeni ile Florance Nightingale hastanesinde müşahade altına alındım. Yapılan tetkiklerde ‘cpr’ değerlerim yüksek ve sol böbrekte taşlar tespit edilmiştir. Bu akşam yapacağım sahne çalışmam bu nedenle ileri bir tarihe ertelenmiştir, misafirlerimizden şahsım adına çok özür dilerim” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2021 10:34
Değiştirme Tarihi: 14.11.2021 10:34
Ünlü şarkıcı Niran Ünsal kötü haberi verdi! Niran Ünsal'ın sağlık durumu nasıl?

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal’dan sevenlerini üzecek bir haber geldi. Dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırılan Ünsal, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

 Sosyal medya hesabınsan sağlığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünsal, "Dün gece ağır ateş ve ağrılar nedeni ile Florance Nightingale hastanesinde müşahade altına alındım. Yapılan tetkiklerde ‘cpr’ değerlerim yüksek ve sol böbrekte taşlar tespit edilmiştir. Bu akşam yapacağım sahne çalışmam bu nedenle ileri bir tarihe ertelenmiştir, misafirlerimizden şahsım adına çok özür dilerim” ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 KIZI YALNIZ BIRAKMADI

 Hastanede tedavi gören Niran Ünsal'ı kendisi gibi şarkıcı kızı Hande Ünsal yalnız bırakmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünsal, Instagram hesabından annesinin fotoğrafını paylaştı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin