Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in kuliste zarf içinde duran 30 bin TL'si çalındı! Nil büyük şok yaşadı

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil,  konser verdi. Nil Karaibrahimgil'in  26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde verdiği konser sırasında kulisinde şoke eden bir olay yaşandı. Ünlü şarkıcının kuliste zarf içerisinde duran 30 bin TL'sinin çalındığı ortaya çıktı.Karaibrahimgil, başına gelen talihsiz olayı yakın dostlarına da anlattı. Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in yaşanan bu olay sonrası psikiyatrıyla konuşma yapacağı da iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 15:19
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 15:27
Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'in kuliste zarf içinde duran 30 bin TL'si çalındı! Nil büyük şok yaşadı

Snob Magazin'in özel haberine göre; 'Bütün Kızlar Toplandık', 'Kanatlarım Var Ruhumda', 'Ben Aptal Mıyım?' ve 'Pırlanta' gibi sevilen şarkılara imzasını atan Nil Karaibrahimgil, geçtiğimiz hafta büyük bir şok yaşadı.

Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser verdi. Sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren şarkıcı, konser sonrasıda kulisine gittiğinde ise neye uğradığını şaşırdı.Kuliste zarf içinde 30 bin TL bırakan Karaibrahimgil, konser sonrası parasını bulamadı.

Ünlü şarkıcının kuliste zarf içerisinde duran 30 bin TL'sinin çalındığı ortaya çıktı.Karaibrahimgil, başına gelen talihsiz olayı yakın dostlarına da anlattı. Başarılı şarkıcının bu olay sonrası psikiyatri ile konuşma yapacağı da iddia edildi.

Ünlü şarkıcının 30 bin TL'sini hangi amaçla kulise getirdiği bilinmiyor.

İlgili Sayfalar: Magazin