Ünlü şarkıcı konser sırasında fenalaştı!

Ünlü şarkıcı konser sırasında fenalaştı!
Yayınlanma Tarihi: 26.03.2017 15:20 | Değiştirme Tarihi: 26.03.2017 15:20

Bulgaristan'daki bir eğlence merkezinde konser veren Serdar Ortaç, eğlence merkezinde bomba olduğu yönündeki ihbarın ardından fenalaştı...

Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde bulunan özel bir eğlence merkezinde verdiği konseri bomba ihbarı nedeniyle boşaltılan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, fenalaştı.

Bulgaristan’ın Türkiye’ye 30 kilometre uzaklıkta bulunan ve onlarca kumarhaneye sahip Svilengrand şehrinde, bomba ihbarı yapıldı. İhbar nedeniyle eğlence merkezinde kırmızı alarm verildi. Özel bir kumarhane içerisinde bulunan yüzlerce insan tahliye edilirken, bölgeye sevk edilen bomba imha uzmanı ekipleri ve Bulgar polisler çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Bir süre salonun dışında bekletilen yüzlerce kişi, yapılan incelemelerin ardından yoğun güvenlik önlemleri ile salon içerisine alındı.

Eğlence merkesinde yaşanan tüm gerginliklerin ardından sahneye çıkan Serdar Ortaç, konsere gelenleri eğlendirdi. Son şarkısını söylediği sırada fenalaşan Serdar Ortaç, sahnede baygınlık geçirdi. Bu sırada koruma ve görevlilerin yardımıyla sahneden indirilen Serdar Ortaç, konser alanından çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. MS hastası olan Serdar Ortaç'ın hastalığından dolayı fenalaştığı tahmin ediliyor.