Ünlü şarkıcı, komşusuna aşık oldu! "Hayatı onunla buldum..."

Berdan Mardini, Fatoş Yelliler ile on yıl süren evliliğini geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde noktalamıştı. Şimdi ise, türkücünün komşusuyla aşk yaşadığı ve yakın çevresine ne kadar mutlu olduğunu anlattığı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 09:08
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 09:08
Ünlü şarkıcı, komşusuna aşık oldu! 'Hayatı onunla buldum...'

Fatoş Yelliler ile on yıl devam eden evlililiğini olaylı bir şekilde sonlandıran ünlü türkücü Berdan Mardini'nin, komşusuyla yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

"ÇOK MUTLUYUM" 

Dünyaca ünlü Kosavalı R&B sanatçısı Morena Taraku ile aşk yaşadığı öne sürülen Mardini'nin yakın çevresine "Morena'da aşk duygusunu gerçek anlamda yaşadım. Onunlayken çok mutluyum, hayatı tekrardan onunla buldum" dediği iddialar arasında.

İkili, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla kendilerini ele verirken, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan türkücünün sürpriz doğum günü kutlamasını da Taraku'nun organize ettiği ortaya çıktı.

43 yaşındaki ünlü türkücü Berdan Mardini ve 27 yaşındaki Morena Taraku'nun aynı sitede oturuyor olmaları ise bir diğer dikkat çekici konu oldu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Mardini, eski eşi Fatoş Yelliler tarafından defalarca aldatıldığını belirterek şu açıklamayı yapmıştı:

"Takma isimlerle beni defalarca aldattı. Bunlar dokuz yıla dayanıyor, hatalarım olabilir, karşı tarafın da olabilir ama böyle olmaması gerekiyordu. Ben konuşulmasını çok istedim. Biz de sabır taşı değiliz, utanç duyuyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin