Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez hayat arkadaşı Alex Rodriguez ile evlenmeye hazırlanıyor

Uzun süredir Alex Rodriguez ile birlikte olan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 4. kez gelinlik giymeye hazırlanıyor. İnternette yer alan haberlere göre çiftin nikah tarihleri de belli oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 24.12.2019 11:37
Değiştirme Tarihi: 24.12.2019 11:37
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez hayat arkadaşı Alex Rodriguez ile evlenmeye hazırlanıyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez dördüncü kez dünyaevine girmeye hazırlanıyor. İnternetteki radar adlı sitenin iddiasına göre çift, 2020'nin ilkbaharında Los Angeles'taki evlerinde hayatlarını resmi olarak birleştirmeye hazırlanıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Site, JLo ile Rodriguez'in belki de ilkbaharı bile beklemeden evlenebileceklerini de ileri sürdü. Düğünün, Lopez'in 2016 yılında 28 milyon dolara satın aldığı malikanede yapılacağı belirtiliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Site, Lopez ve Rodriguez'in uzun süredir düğün için yer aradıklarını, çeşitli yerlere baktıktan sonra bir süredir birlikte yaşadıkları malikanede karar kıldıklarını yazdı.

Bu, Jennifer Lopez'in dördüncü, Alex Rodriguez'in de ikinci evliliği olacak. Rodriguesz, 2002 ile 2008 yılları arasında Cynthia Scurtis ile evliydi. Eski beyzbol yıldızının bu evlilikten iki tane kızı bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Jennifer Lopez ise ilk evliliğini 1997 ile 98 yılları arasında Ojani Noa ile yaptı. Daha sonra 2001 ile 2003 arasında Cris Judd ile evli kaldı. Jennifer Lopez, üçüncü evliliğini ise 2004 ile 2014 yılları arasında Marc Anthony ile yaptı. Ünlü çiftin bu evlilikten biri kız diğeri erkek ikiz çocukları bulunuyor. Çocuklar, anneleriyle birlikte yaşıyorlar.

Bu yıl 50 yaşına giren Jennifer Lopez, bir süre önce Alex Rodriguez'den de çocuk sahibi olmanın hayalini kurduğunu açıklamıştı. Hem sahnede hem de özel hayatında hatta spor yaparken bile şık giyiminden ödün vermeyen Lopez'in düğününde ve sonraki resepsiyonda nasıl bir gelinlik giyeceği de büyük merak konusu.