Ünlü şarkıcı Hande Yener transparan sahne kıyafetiyle olay oldu! Demet Akalın'dan yorum gecikmedi

Sahnede tercih ettiği iddialı kostümlerle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hande Yener bu kez de transparan kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Transparan kostümüyle olan pozlarını sosyal medya hesabı instagram üzerinden  paylaşan Hande Yener'e kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Ünlü şarkıcı Hande Yener'e yorum yapan isimler arasında yıllardır bir dargın bir barışık olduğu şarkıcı Demet Akalın'da vardı. Demet Akalın, Hande Yener'in bu pozlarının altına  "Biri tarz mı dedi?" yorumunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 15:12
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 15:13
Ünlü şarkıcı Hande Yener transparan sahne kıyafetiyle olay oldu! Demet Akalın'dan yorum gecikmedi

Sahnede giydiği cesur kostümlerle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hande Yener bu kez de transparan kıyafetiyle gündem oldu. 48 yaşında olmasına rağmen formda vücuduyla adeta genç kızlara taş çıkaran Hande Yener, önceki akşam Bursa'da bir eğlence merkezinde hayranlarının karşısına çıktı. Yener konserde giydiği transparan ve mayoyu andıran kıyafetleriyle yine olay oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DEMET AKALIN'DAN YORUM GECİKMEDİ!

Paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Hande Yener'in sahne tarzını beğenen Demet Akalın da "Biri tarz mı dedi?" yorumunu yaptı.

Yaz aylarında mayoyu andıran bir kıyafetle sahneye çıkan Hande Yener gelen tepkilerin ardından, "Daha açık ve cesurunu giyeceğim. O kadar spor yaptık, tabi ki böyle giyineceğiz. Sahnede kumaş kıyafet bizi boğuyor" şeklinde konuşmuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin