Ünlü şarkıcı Gülay'dan üzücü haber: 3. kez kansere yakalandı

Daha önce 2 kez kansere yakalanan ünlü şarkıcı Gülay'dan üzücü haber geldi. Gülay'ın, kanserinin üçüncü kez nüksettiği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 12:34
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 12:34
Ünlü şarkıcı Gülay'dan üzücü haber: 3. kez kansere yakalandı

Daha önce de kanserle savaşan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören Gülay’ın rahim kanseri olduğu öğrenildi.

Konuya köşe yazısında değinen yazar Ali Eyüboğlu, Gülay'ın koronavirüs nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kalmasıyla birlikte Bodrum'daki kız kardeşi Nilüfer Sezer'in yanına gittiğini, burada sağlık sorunları yaşayınca hastanenin yolunu tuttuğunu aktardı. 

Muayene sonrası rahim kanserinden şüphelenen doktorların biyopsi yaptığını ve Gülay'ın rahim kanserine yakalandığını söyleyen Ali Eyüboğlu, şarkıcının uçakla İstanbul'a gittiğini ifade etti. 

Tedavisi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sürdürülecek olan Gülay ile telefonda konuştuğunu belirten Eyüboğlu, Gülay'ın '“Hayatım hastalıklarla mücadeleyle geçti. İki kez yendiğim kanseri Allah’ın izni, doktorlar ve sevenlerimin desteğiyle bu kez de atlatacağıma olan inancım tam” dedini aktardı. 

Birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü olan şarkıcı Gülay, 2019 yılında da çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastanede tedavi görmüştü.