Ünlü şarkıcı, göğüs dekolteli fotoğrafa yaptığı yorumu açıkladı!

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, geçtiğimiz akşam Cihangir'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Eren, Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli fotoğrafına yaptığı yorumu da açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 09:32
Ünlü şarkıcı, göğüs dekolteli fotoğrafa yaptığı yorumu açıkladı!

Geçtiğimiz akşam Cihangir'de vakit geçiren Cenk Eren'e, "Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli elbisesinin altına bir yorum yaptınız. Geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine atıfta bulunarak" sorusu yöneltildi. Eren de, "Yaptığım yorumda Defne Hanım için kötü bir şey yoktu. Hatta kendisini övdüm. Ben Defne Hanım'ı tanımıyorum, arkadaş da değiliz. Ona neden kırgın ya da küs olayım?" yanıtını verdi. 

NE YORUM YAPMIŞTI? 

Defne Samyeli'nin mini siyah elbiseli poza Cenk Eren, geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine değinerek şu yorumu yapmıştı: "Gerçekten çok güzel bir kadın. Geçen yaz Çeşme'de aynı mekanda sahneye çıkıyorduk. Bizimle aynı afişte yer almak istememişti. Valla haklıymış. Biz çirkin kalırmışız yanında ne yapalım."

PEKİ KRİZ NEYDİ? 

Defne Samyeli, geçen yaz Çeşme'de bir mekanda sahne alacaktı. İddiaya göre; Samyeli, adının yer aldığı afişte Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri'nin de adları olunca kriz çıkarmış ve kendisine ayrı afiş basılmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)