Ünlü şarkıcı Ed Sheeran COVID 19'a yakalandı

Dünyada milyonlarca kişiyi etkileyen corona virüse eğlence ve sanat dünyasını da vurdu. Son olarak ünlü şarkıcı Ed Sheeran, corona virüse yakalandığını duyurdu. Yeni albümünü kısa süre önce çıkaran Sheeran, röportaj ve performanslarını evden yapacağını söyleyerek, "Hayal kırıklığına uğrattığım herkesten özür dilerim” dedi. İşte Sheeran'ın durumuna dair ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2021 12:15
Değiştirme Tarihi: 25.10.2021 12:15
Ünlü şarkıcı Ed Sheeran COVID 19'a yakalandı

Dünyaca ünlü İngiliz pop yıldızı Ed Sheeran, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. 30 yaşındaki şarkıcı, karantinadayken röportajlarını ve performanslarını evden yapacağını duyurdu. Sheeran, birkaç gün önce yeni stüdyo albümünü çıkarmıştı.

Covid-19’a yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Sheeran, evinde karantinada olduğunu belirterek, “Planlanan röportajlarımı ve performanslarımı elimden geldiğince evden yapacağım. Hayal kırıklığına uğrattığım herkesten özür dilerim” dedi.

Dört Grammy ödüllü Sheeran, kız süre önce “=” adlı albümünü çıkarmış, albüm tanıtımı için röportajlar vermeye, performanslar sergilemeye başlamıştı. 

İlgili Sayfalar: Magazin