Ünlü şarkıcı Cardi B. AVM'de saatlerce dolaşıp alışveriş yaptı

Ünlü şarkıcı Cardi B. AVM'de saatlerce dolaşıp alışveriş yaptı
Yayınlanma Tarihi: 23.12.2019 15:44 | Değiştirme Tarihi: 23.12.2019 15:44

Ünlü şarkıcı Cardi B, ABD Miami'de bulunan bir AVM'de görüntülendi. Sevdikleri için Noel ve yılbaşı hediyeleri seçen Cardi B, neredeyse tüm mağazaları dolaştı. 

Kazandığı parayı son derece cömertçe harcayan 27 yaşındaki Cardi B, Miami'de bulunan bir alışveriş merkezine girdi. Bütün mağazaları gezen şarkıcı sevdikleri için Noel ve yılbaşı hediyeleri seçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Korumalarının eşlik ettiği Cardi B, alışveriş merkezindeki bütün lüks mağazalara girdi ve içeride de uzun süre kaldı. Ünlü rap'çi bir ara şeker makinesinden şeker alıp yedi. Uzun alışverişi sırasında cep telefonunu da elinden düşürmedi.

Cardi B. saatlerce kaldığı alışveriş merkezinde paparazziler tarafından görüntülenmekten de rahatsız olmadı. Cardi B, geçtiğimiz mayıs ayında, henüz bir yaşına bile girmemiş olan minik kızına aldığı elmas takı setiyle gündemin ilk sıralarında yer almıştı. Cardi B'nin toplam servetinin 12 milyon dolar olduğu basına yansıyan haberler arasında.

Haber ile ilgili metin girin!. Bu yıl Grammy Ödülleri'nde "en iyi rap albümü" dalında ödül kazanarak tarihe geçen Cardi B. kariyerinde hızla yükselirken bir yandan da servetine servet katıyor.

Yaklaşık 8 milyon dolar serveti olduğu belirtilen 26 yaşındaki şarkıcı, parasını harcamaktan da çekinmiyor. Cardi B. şimdi de lüks bir mağazadan satın alıp 10 aylık kızının bileğine taktığı elmas bilezik ile sosyal medyada olay oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cardi B. alışveriş ettiği mağazada çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Elmas bilezik ve küpe seti satın alan Cardi B. daha sonra bir yaşına bile gelmemiş olan kızının bileğinde bu elmas bilezikle çektiği pozu da paylaştı.

Ancak sonra kızı Kulture'in bileğinde elmas bilezikle çekilen pozunu sosyal medya hesabından sildi. Kendisi gibi rap'çi olan Offset ile birlikte yaayan Cardi B. geçtiğimiz şubat ayında da minik kızına, üzerinde adının yazılı olduğu 140 adet elmas taştan oluşan bir bilezik satın almıştı. Bu bileziğin değeri de 6 bin dolara yakındı.

Gerçek adı Belcalis Marlenis Almanzar olan Cardi B. kariyerine önce erotik dansçı sonra da TV yıldızı olarak başladı. Son yıllarda ise müzik dünyasının en gözde genç kuşak rap yıldızlarından biri.