Ünlü şarkıcı Adele 20 kilo daha zayıfladı!

Ünlü şarkıcı Adele 20 kilo daha zayıfladı!
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 10:18
Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 10:19

Kıvrımlı görüntüsüyle tanınan ünlü şarkıcı boşandı ve ardından 20 kilo zayıfladı.

Müzik dünyasının yıldızlarından Adele, görüntüsüyle hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. 31 yaşındaki bir çocuk annesi Adele, yeni yıla Karayip adalarından Anguilla'da girdi. Şarkıcıya aralarında One Direction grubuyla ünlenen Harry Styles'ın da bulunduğu bir grup arkadaşı eşlik etti. Şöhret basamaklarını tırmanırken kıvrımlı bedeniyle tanınan Adele'in geçirdiği değişim de bu tatilde çekilen fotoğraflarında iyice gün yüzüne çıktı. Siyah üzerinde beyaz kalp desenleri olan bir elbise giyen Adele, kelimenin tam anlamıyla tanınmaz hale geldi.

Simon Konecki ile 2016'da başlayan evliliğini geçen yıl sona erdiren Adele, boşanmanın ardından hızla kilo kaybetmeye başlamıştı. Ünlü şarkıcı şu ana kadar 20 kilo zayıfladı. Bu durum bazı hayranlarını Adele'in sağlığı konusunda endişelendirse de ünlü şarkıcı kumsalda gayet mutlu ve sağlıklı görünüyordu.

Adele'in kilo vermesinin sırrıyla ilgili birçok iddia da basında dolaşıyor. Bunlardan biri de "beden büyücüsü' olarak tanınan Brezilyalı kişisel eğitmen Camila Goodis'den geldi. Birçok ünlünün kişisel antrenörü ve beslenme koçu olan Goodis, Adale'in yüzde 80 oranında diyet yaparak zayıfladığını, egzersize çok zaman ayırmadığını ileri sürdü.

Goodis, Adele ile Robbie Wililams'ın eşi Ayda Field aracılığıyla tanıştığını da belirtti. Düzenli olarak birlikte çalıştığı Field'ın evinde Adele ile karşılaştığını belirten Camila Goodis "Adele ile birlikte çalışmadım. Ama o dönemde gördüğüm kadarıyla egzersiz yapmayı pek sevmiyor. Bana göre zayıflamasının ardında yüzde 90 uyguladığı diyet var" diye konuştu. 

Bir başka iddiaya göre de Adele, "fitnes gurusu" olarak tanınan Joe Wicks ve egzersiz antrenörü Dalton Wong ile çalıştı. Adele geçtiğimiz aylarda yaptığı bir sosyal medya paylaşımında "Eskiden ağlardım, şimdi terliyorum" diyerek kilo vermek için gösterdiği çabayı ifade etmişti. 

Adele, aralarında Brit ve Grammy'nin de bulunduğu çok sayıda ödülün sahibi.