Yayınlanma Tarihi: 09.01.2019 | Değiştirme Tarihi: 09.01.2019

Ünlü oyuncudan duygusal ayrılık mesajı

Sevgilisinden ayrıldığını duyuran oyuncu Celil Nalçakan'ın paylaşımı takipçilerinden övgü topladı.Pilates eğitmeni sevgilisinden ayrıldığını "Hoşça kal canımın içi en sevdiğim" notuyla duyuran oyuncu Celil Nalçakan, takipçilerinden "Ne güzel sevmek ve ayrılmak" gibi övgüler aldı. Son olarak "Poyraz Karayel" dizisiyle ekrana gelen Celil Nalçakan, 6 aydır aşk yaşadığı pilates eğitmeni sevgilisi Ceren Kahyaoğlu'yla ayrıldı. Nalçakan, ayrılığı Instagram hesabından paylaştığı duygusal mesajla duyurdu.

"Ayağına taş, gözüne yaş değmesin..."

Ceren Kahyaoğlu ile fotoğrafını paylaşan Nalçakan, altına şu notu düştü: "Bin hata, bin bir kavga, yokuş aşağı inerken yanakta bir gamze oluyor... Aileme ve bana bu kadar kıymet verdiğin için, hem "elveda", hem "eyvallah" dediğin için, güzel gülen gözlerin bir zaman parladığı için, sana çok teşekkür ederim canımın içi... Hata da, günahta suçta benim... Hoşça kal canımın içi en sevdiğim... Ayağına taş, gözüne yaş değmesin..."

Ayrılık mesajı övgü topladı

Oyuncunun yazdığı bu duygusal veda mesajı ise takipçilerinin kafasını karıştırdı. Nalçakan'ın takipçileri fotoğrafa "Baba sen ne yaptım böyle okurken duygulandım.", "Bu ne güzel sevmek, bu ne güzel ayrılmaktır." ve 'Sana olan sevgim bin kat daha arttı." gibi yorumlar yapıldı.