Ünlü oyuncu Yasemin Allen sapığı ifşa etti: Bana tecavüz etmek istiyor

Ünlü oyuncu Yasemin Allen sapığı ifşa etti: Bana tecavüz etmek istiyor
Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 12:17 | Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 12:17

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen'ın başı sapıkla dertte. Büyük bir panik içerisinde olan Yasemin Kay Allen, 'Bu adam bana tecavüz etmek istiyor' notuyla, kendisine dadanan sapığı ifşa etti. 

Yasemin Kay Allen, uzun zamandır bir sapık tarafından tecavüz tehdit edildiğini ve bu kişiden mailler aldığını öne sürerek ifşada bulundu. 

"Şu adam *** bana uzun zamandır tecavüz etmek istediğiyle alakalı e-mailler atıyor, mail yoluyla taciz ediyor. Tip aşağıda. Tanıyan varsa haberiniz olsun, sapıktır"

TAKİPÇİLERİNİN MESAJLARI SONRASI İSYAN ETTİ

Sapığını ifşa eden Yasemin Kay Allen'a takipçileri, 'Engelle gitsin' diyerek tavsiyede bulundu. Bu mesajları gören Yasemin Kay Allen, tepki göstererek, "Engöllö götsön” yazacaksanız yazmayın. Engelledim zaten. Her gün atıyor neredeyse, bu adamın gerçekten tanıdığı kadınlara ne yapabileceği konusunda endişeliyim ve uyarmak istedim." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

YASEMİN ALLEN KİMDİR

Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989 doğumlu, İngiliz-Türk asıllı oyuncudur.

Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989'da, İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu'nun kızı olarak Londra'da doğdu. Kaan adında bir erkek kardeşi vardır. Üç aylıkken ailesiyle birlikte Türkiye'ye geldi. İlköğrenimini burada tamamladıktan sonra 11 yaşında annesiyle birlikte Avustralya'ya yerleşti. Lise yıllarında sinema televizyon, drama, resim ve Japonca dersleri aldı ve kısa filmler çekti. Queensland Üniversitesi'nin sinema televizyon bölümünden burs kazandı. On sekiz yaşında Türkiye'ye dönüp Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi.