Ünlü oyuncu Sharon Stone'dan şaşırtan itiraflar: Boğazım kesildi, yıldırım çarptı, felç geçirdi

Temel İçgüdü filmiyle dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelen ve şu an 62 yaşında olan ABD'li oyuncu Sharon Stone, çok çarpıcı itiraflarda bulundu. Ünlü oyuncu 3 kez ölümden döndüğünü yıllar sonra açıkladı. Sharon Stone yıllar önce felç geçirdiğini, boğazının kesildiğini ve kendisini yıldırım çarptığını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 13:42
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 13:42
Ünlü oyuncu Sharon Stone'dan şaşırtan itiraflar: Boğazım kesildi, yıldırım çarptı, felç geçirdi

Hollywood'un ünlü aktrisleri arasında yer alan ve Temel İçgüdü filmiyle de dünya çapında bir yıldız haline gelen Sharon Stone, İngiliz The Sun gazetesine çarpıcı açıklamalarda ve itiraflarda bulundu. Daha önce 3 kez ölümden döndüğünü söyleyen 62 yaşındaki Stone, ilk ölümden dönüşünü 14 yaşındayken yaşadığını ifade etti. 

Sharon Stone, 14 yaşındayken bir çamaşır ipiyle boynunun kesildiğini belirtirken, ikinci korkunç olayın da yıldırım düşmesiyle meydana geldiğini kaydetti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sharon Stone o anları şöyle anlattı: “Evde kendi kuyumuz vardı. Su dolduruyordum ve elim tulumbanın üzerindeydi. Kuyuya yıldırım düşünce sudan elektrik akımı yayıldı. Yerden havalandım, mutfağın diğer ucuna savruldum. Annem yüzüme vurarak beni ayılttı.

Sharon Stone ayrıca 2001 yılında felç geçirmiş ve 2 yıl boyunca tedavi olmuştu. 2 yıllık tedavi sonrası eski sağlığına kavuşan Sharon Stone, mesleğine geri dönüş yapmıştı.