Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu'ndan özel hayatına dair çok samimi açıklamalar

Yeni Hayat’ dizisinde Adem karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serkan Çayoğlu kariyerine ve özel yaşamına dair birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu  ”Oyunculukta aldığım en cesur karar, kariyerimde benden bekleneni değil de kendi seçimlerimi yapmaktı” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 15:10
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 15:10
Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu'ndan özel hayatına dair çok samimi açıklamalar

Son olarak ‘Yeni Hayat’ dizisinde canlandırdığı Adem karakteriyle çok konuşulan ve başarılı performansıyla gündeme gelen ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu Milliyet Gazatesi'nden Senem Aydın'a çok özel açıklamalarda bulundu. Hakkında bilinmeyenleri ve özel hayatına dair konuşan oyuncu birbirinden samimi açıklamalar yaptı. 

Oyunculuk kariyeriyle ilgili konuşan Serkan Çayoğlu," Bir karakterde başarılı olup, izleyicinin beğenisini kazanınca kafalarda öyle yer ediniyorsunuz. Ama hayalleri olan bir oyuncu olarak benim için ne kadar farklı olursa o kadar iyi, çok şey öğrenirim, hem kendime hem işe dair bu kısım mesleğin en güzel tarafı. Ve evet, bu bir seçim. Kariyerimde benden beklenileni değil de, kendi seçimlerimi yaptım" ifadelerini kullandı. 

Özge Gürel ile olan birlikteliği hakkında da konuşan ünlü oyuncu, "Özge yemek konusunda müthiş becerikli. Ben de meraklıyım, hem yapım aşamasına hem de yeme aşamasına. Kim bilir, neden olmasın? Bize ait, bizim şekillendirdiğimiz bir mekan fikri motive edici." dedi.