Ünlü oyuncu Sarp Apak’ın bu görüntüsü, ‘Yok artık’ dedirtti!

Sarp Apak Organize İşler, Güneşi Gördüm, Plajda, Beyaz Melek, Yedi Kocalı Hürmüz gibi birçok projede yer aldı. Ünlü oyuncu Sarp Apak şimdilerde Öykü Karayel ve Akın Akınözü ile birlikte Kaderimin Oyunu dizisinde rol alıyor. Sarp Apak'ın yıllar önceki halini görenler 'Yok artık' dedi. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 14:09
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 14:09
Ünlü oyuncu Sarp Apak’ın bu görüntüsü, ‘Yok artık’ dedirtti!

Sarp Apak ekranların tanınan simaları arasında yer alıyor. Şimdilerde Kaderimin Oyunu dizisinde Mahir rolüne hayat veren Sarp Apak'ın tiyatro alanında kariyeri, yetenek sınavlarına başvuru formu almasıyla başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirmesinin ardından İstanbul'a giden Apak, tiyatro oyunlarında görev aldı ve sonrasında kamera önüne geçti.

SARP APAK'IN ESKİ GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTTI!

Birçok tiyatro, dizi ve film projesinde yer alan Sarp Apak asıl çıkışını Avrupa Yakası'ndaki Tanrıverdi rolü ile yakaladı. Instagram'da, 'sarpapak' kullanıcı adı ile paylaşım yapan Sarp Apak'ın eski fotoğrafları görenleri şaşırttı.

20'li yaşlar akımına uyan Sarp Apak Instagram'da paylaştığı gençlik fotoğrafının altına, "Böyle giyinmeme engel olmayan tüm çevreme sitemlerimi iletiyorum." ifadelerini düşmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin