Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'dan sürpriz paylaşım!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren sevilen oyuncu Oktay Kaynarca'yı Instagram'da 1.7 milyon kişi takip ediyor. Özel hayatı ile de oldukça merak edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca son olarak hayranlarına sürpriz bir paylaşımda bulundu. Başarılı oyuncu annesinin doğum gününü sosyal medya hesabına yüklediği fotoğraf ile kutladı.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 10:06
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 10:06
Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'dan sürpriz paylaşım!

Yeni sezon bölümleri iple çekilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldız ismi Oktay Kaynarca sosyal medya paylaşımı ile ilgi odağı oldu.

Uzun süredir devam eden ve izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren sevilen oyuncu Oktay Kaynarca'yı Instagram'da 1.7 milyon kişi takip ediyor.

Özel hayatı ile de oldukça merak edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca son olarak hayranlarına sürpriz bir paylaşımda bulundu.56 yaşındaki oyuncu annesinin doğum gününü sosyal medya hesabına yüklediği kare ile kutladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin