Ünlü oyuncu Melisa Döngel mekanda olay çıkardı! Suç duyurusunda bulundular...

Ünlü oyuncu Melisa Döngel'in bir mekanda olay çıkardığı görüntüler sosyal medyayı resmen salladı. Arkadaşları birlikte mekan kapısının önüne gelen fakat içeri alınmayan Melisa Döngel kapıda olay çıkardı. Pandemi nedeniyle içeri alınmayan Melisa Döngel iddialara göre çalışanlara hareket etti. Döngel, çalışanlara ''Siz bittiniz, sizi bitireceğim'' diye tehditte bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 12:47
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 12:47
Ünlü oyuncu Melisa Döngel mekanda olay çıkardı! Suç duyurusunda bulundular...

Güzelliğiyle dikkat çeken ünlü oyuncu Melisa Döngel'in olay yaratan görüntüleri sosyal medyayı salladı. Arkadaşlarıyla birlikte bir kafenin önüne giden Melisa Döngel içeri alınmadı. Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda insanın alındığı kafeye giremeyen Melisa Döngel, iddiaya göre kapıda olay çıkardı.

Güzel oyuncu Melisa Döngel geçtiğimiz ay arkadaşları ile bir kafeye girmek istedi. Ancak kafe çalışanları, ünlü oyuncu ve arkadaşlarına rezervasyonları olmadığı ve pandemi nedeni ile sınırlı sayıda müşteri kabul ettikleri için içeri alamayacaklarını söyledi.

Aldığı cevap karşısında sinirlenen ünlü oyuncu kafe çalışanları ile kapı önünde tartıştı. TV100'ün haberine göre; bir süre kafe önünde çalışanlarla tartışan Döngel ve arkadaşları iddialara göre çalışanlara hareket etti. Döngel, çalışanlara ''Siz bittiniz, sizi bitireceğim'' diye tehditte bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaşanan olay üzerine 3 kafe çalışanı mekanın kamera görüntülerini alarak Melisa Döngel ve arkadaşları hakkında ''Hakaret ve tehdit'' suçlamarından polise şikayette bulundu.

Şikayet üzerine Döngel ve yanındaki arkadaşlarının ifadesini almak isteyen polis ekipleri, Döngeli kayıtlı olduğu hiç bir adreste bulamadı. Bunun üzerine polis ekipleri ''Adresinde bulunamamıştır'' diyerek dosyayı adliyeye gönderdi. Döngel ve arkadaşlarının savcılık tarafından ifadesi alınacağı öğrenildi.

Etiketler: melisa döngel - kafe - mekan - olay