Ünlü oyuncu kaza geçirdi! Hastaneden ilk açıklama

Ünlü oyuncu kaza geçirdi! Hastaneden ilk açıklama

Diriliş Ertuğrul'daki rolü için binicilik eğitimi alan Çağdaş Onur Öztürk hakkında hastaneden ilk açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, yeni rolü için binicilik eğitimi aldığı sırada kaza geçirmiş, elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldığı bildirilmişti. Acılarını hissetmemesi için uyutulduğu öğrenilen Öztürk'ün hayati tehlikesi bulunmadığı yönündeki açıklama hastaneden geldi.

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerdeki oyunculuğu ile izleyiciye kendini sevdiren 37 yaşındaki oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düşerek yaralandı. Vücudunda kırıklar oluşan ve hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu ile ilgili hastaneden ilk açıklama geldi.

Ümraniye Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’ne kaldırılan oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak'ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

Hastaneden ilk açıklama geldi
Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek şunları söyledi: “ Çağdaş Onur Öztürk’e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir. Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır"

Çağdaş Onur Öztürk'ün kariyeri:
Çağdaş Onur Öztürk, Osman Sınav'ın 2009 yılında başlayan ve başrolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde izleyicinin gönlünde taht kurdu.

Öztürk, 2011 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterine hayat verdi.

Filmleri ve dizileri :
2014 - Tut Sözünü (Sinema Filmi)2014 - Aşktan Kaçılmaz (TV Dizisi)2014 - Kendime İyi Bak (TV Dizisi)2014 - Düşler ve Umutlar (TV Dizisi)2013 - Böyle Bitmesin (TV Dizisi)2011-2013 - Kuzey Güney ( TV Dizisi)2009-2012 - Sakarya Fırat (TV Dizisi)2008 - Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)2008 - Gazi (TV Dizisi)

Görüntülenme : 15310 Güncelleme Tarihi: 10/09/2016 16:02:12
Yayınlanma Tarihi: 10/09/2016 11:22:06

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin