Ünlü oyuncu İlayda Alişan'ın ev haline beğeni yağdı

Masumiyet'in yıldızı İlayda Alişan'ın ev hallerini paylaştığı fotoğrafları gündem oldu. Doğallığı ve sempatik halleriyle dikkat çeken güzel oyuncunun ev pozlarına beğeni ve yorum yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 11:49
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 11:49
Ünlü oyuncu İlayda Alişan'ın ev haline beğeni yağdı

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Tolga Güleç ve Serkay Tütüncü ile başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisinde rol alan İlayda Alişan ev halleri paylaştığı fotoğrafları hayranları tarafından kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen dizisi Masumiyet'te Ela karakterindeki başarılı performansı ile göz dolduran genç oyuncu İlayda Alişan Instagram paylaşımlarıyla hayranlarını mest etti.

Instagram hesabında 1 milyon 600 bin takipçisi bulunan 25 yaşındaki oyuncunun Masumiyet dizisindeki performansı kadar güzelliği ile de dikkat çeken bir isim oldu.

Çarşamba günleri ekrana gelen Masumiyet dizisi ile ününe ün katan İlayda Alişan, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eşofmanlı, gözlüklü ev pozlarını takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncunu sempatik halleriyle büyük ilgi gördü.

Haber ile ilgili metin girin!.İlayda Alişan'ın kısa sürede binlerce beğeni alan ev hallerine bazı sosyal medya kullanıcıları; fotoğrafa 2 saniye bakınca arkada o beni prenses peri sanıyor şarkısı çalıyor, dünya güzeli, peri kızı, bebek misin acaba, çok güzelsin, çok mu tatlısın acaba gibi yorumlar yapmayı ihmal etmediler.