Ünlü oyuncu Hande Erçel, 2 milyon TL’lik reklam teklifi aldı

Son günlerde Sen Çal Kapımı dizisindeki performansıyla çok konuşulan ve aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen güzel oyuncu Hande Erçel, bir sağlık ve kişisel bakım firmasından 2 milyon TL’lik reklam teklifi aldı

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 09:22
Değiştirme Tarihi: 10.01.2021 09:22
Ünlü oyuncu Hande Erçel, 2 milyon TL’lik reklam teklifi aldı

Son dönemin yıldız oyuncularından Hande Erçel, meslek ve aşk hayatının yanı sıra reklamlardan kazandığı paralarla da adından söz ettiriyor. Bir sağlık ve kişisel bakım firması, diş macunu reklamlarında oynaması için 2 milyon TL’lik teklifle oyuncunun kapısını çaldı. Son dönemin yıldız oyuncularından Hande Erçel, meslek ve aşk hayatının yanı sıra reklamlardan kazandığı paralarla da adından söz ettiriyor. Bir sağlık ve kişisel bakım firması, diş macunu reklamlarında oynaması için 2 milyon TL’lik teklifle oyuncunun kapısını çaldı. 

Sözlü olarak anlaşan Erçel ve Signal, imza atmak için tekrar bir araya gelecek. Oyuncuyla daha önce 800 bin TL’ye reklam anlaşması yapan bir tekstil markası da, ‘satışları ve bilinirliği artırdığı’ gerekçesiyle, Erçel’le yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor. Firmanın bu defa 1 milyon TL teklif edeceği iddia edildi. (Milliyet)