Ünlü oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun babası İbrahim Santırcıoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun 69 yaşındaki babası İbrahim Santırcıoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2021 12:34
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 12:34
Ünlü oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun babası İbrahim Santırcıoğlu hayatını kaybetti

Gülçin Santırcıoğlu'nun babası İbrahim Santırcıoğlu bir süredir kalça kırılması nedeniyle tedavi görüyordu. Santırcıoğlu, tedavi sürecinde kalbinde oluşan komplikasyondan dolayı dün akşam saatlerinde kalbinin durmasıyla hayatını kaybetti.

Hürriyet'in haberine göre; gelen haberle büyük bir acı yaşayan Gülçin Santırcıoğlu İzmir’de yaşayan babasına son görevini yerine getirmek için yola çıktı.

Sevenlerinin başsağlığı mesajlarına dönüş yapamayan oyuncunun hayli üzgün olduğu da yakınları tarafından alınan bilgiler arasında.

Haber ile ilgili metin girin!.

Abdullah Bulut Menajerlik sayfasından yapılan açıklamada; "Oyuncumuz Gülçin Santırcıoğlu’nun babası İbrahim Santırcıoğlu’nu 10 Nisan 2021 günü kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi.

Ünlü oyuncunun babası bugün defnedilecek.

"İKİ KİŞİLİK BİR AİLEYİZ"

Santırcıoğlu, geçtiğimiz sene verdiği röportajda "Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Eşimle çocuk sahibi olmayı düşünmüyoruz. Bazen çocuk istemediğimiz için tepki aldığımız zamanlar oluyor, bu durum garip geliyor insanlara. Büyük konuşmayı sevmem ama şu an böyle bir düşüncemiz yok." cevabını vermişti.