Ünlü oyuncu Demet Akbağ'ın gergin tavırları dikkat çekti

Demet Akbağ önceki gün Nişantaşı'nda bir mağazadan çıkarkan görüntülendi. Ayaküstü röportaj yapmayacağını söyleyen Akbağ'ın gergin tavırları dikkat çekti. Akbağ "Arkadaşlar lütfen peşin sıra gitmeyelim, dışarıdan kötü duruyor. Siz de yorulmayın. Bugün alışverişe çıktım" diyerek soruları yanıtsız bıraktı.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 09:36
Ünlü oyuncu Demet Akbağ'ın gergin tavırları dikkat çekti

Demet Akbağ, Nişantaşı'ndaki spor kıyafetler satan bir mağazada çıkışı objektiflere takıldı. Akbağ'ın gergin tavırları dikkat çekti.Alışverişini yaptıktan sonra objektifleri fark edince gerildiği görülen Demet Akbağ, basın mensuplarından kendisini takip etmemesini rica etti.

Ayaküstü röportaj yapamayacağını söyleyen Akbağ "Arkadaşlar lütfen peşin sıra gitmeyelim, dışarıdan kötü duruyor. Siz de yorulmayın. Bugün alışverişe çıktım" diyerek soruları yanıtsız bıraktı.

Akbağ, son olarak 'Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü' projesiyle ilgili konuşmuştu. Akbağ, "Ben projeyi kabul etmemiş değilim, ben oynamıyorum. Artık gençler oynuyor. O proje bildiğiniz gibi değil zaten Beşiktaş Kültür Merkezi yapıyor. Yine bizim konuştuğunuz üzerinde tartıştığımız kimlerin oynaması birlikte karar verdiğimiz bir film olarak onlar oynuyorlar. Gençlere devrettik artık” açıklamasında bulunmuştu. (Milliyet)