Ünlü oyuncu Clark Middleton sivrisinek yüzünden hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü oyuncu Clark Middleton sivrisinek yüzünden hayatını kaybetti. Twin Peaks ve Blacklist gibi dünyaca ünlü dizilerde de oynayan Clark Middleton’ın menajeri Steve Stone, 63 yaşındaki aktörün sivrisineklerden bulaşan ve tedavisi ya da aşısı olmayan Batı Nil virüsüne yakalandıktan sonra öldüğünü açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 14:41
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 14:41
Ünlü oyuncu Clark Middleton sivrisinek yüzünden hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü oyuncu Clark Middleton'ın ölümü tüm dünyada şoke etkisi yarattı. Los Angeles'ta yaşatan 63 yaşındaki oyuncunun sivrisinek sokması sebebiyle Batı Nil virüsüne yakalandıktan sonra öldüğü açıklandı.

The Guardian’da yer alan habere göre Clark Middleton’ın menajeri Steve Stone, 63 yaşındaki aktörün sivrisineklerden bulaşan ve tedavisi ya da aşısı olmayan Batı Nil virüsüne yakalandıktan sonra öldüğünü açıkladı.

Middleton’ın eşi Elissa Middleton, Twitter hesabı üzerinden aktörün fotoğrafını koyarak “Clark, bilinen bir tedavisi olmayan Batı Nil virüsü sebebiyle hayatını kaybetti. Clark, bir ömür boyu sınırlara meydan okuyan ve engelli insanları savunan güzel bir ruhtu” notunu paylaştı.

63 yaşındaki Clark Middleton’a henüz 4 yaşındayken iltihaplı romatizma teşhisi koyulmuştu.

Aktör bir röportajında hastalığı sonucunda kalçasının kırıldığını ve boynunu hareket ettiremeyeceğini söyleyerek “Ama kendimi asla bir kurban olarak düşünmedim. Her zaman kendimi bir kahraman gibi hissettim” demişti.