Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz kış tatiline çıktı

Burcu Esmersoy ile 1 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandıran Berk Suyabatmaz, oyuncu Berrak Tüzünataç ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2020 20:36
Değiştirme Tarihi: 24.01.2020 20:36
Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz kış tatiline çıktı

Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz kış tatiline çıktı. Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz Fransa'nın gözde kayak merkezlerinden Aiguille du Midi'ye gitti. Berk Suyabatmaz, sevgilisi ile fotoğrafını "öpücük" emojisi ile Instagram'da paylaştı. Berrak Tüzünataç ise fotoğrafın altına "Duramıyorum" notunu düştü. Burcu Esmersoy ile 1 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandıran Berk Suyabatmaz, oyuncu Berrak Tüzünataç ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

ÜNLÜ ÇİFT KIŞ TATİLİNE ÇIKTI

Sevgililer, kış tatiline çıktı. Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz Fransa'nın gözde kayak merkezlerinden Aiguille du Midi'ye gitti. Berk Suyabatmaz, sevgilisi ile fotoğrafını "öpücük" emojisi ile Instagram'da paylaştı. Berrak Tüzünataç ise fotoğrafın altına "Duramıyorum" notunu düştü. Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz hafta bir AVM'de kayak kıyafetleri alırken görüntülenmiş 'nereye gideceğimi söylemek bana ayıp geliyor' demişti.