Ünlü oyuncu Amber Heard anne oldu

Johnny Depp'ten olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Amber Heard, ilk bebeğini kucağına aldı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran ve bebeğine Paige adını veren Heard, "Bu haberi paylaştığım için çok heyecanlıyım. O, hayatımın geri kalanının başlangıcı..." ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2021 11:28
Değiştirme Tarihi: 02.07.2021 11:28
Ünlü oyuncu Amber Heard anne oldu

Kendisine şiddet uygulamakla suçladığı ABD'li oyuncu Johnny Depp'ten 2016'da ayrılan Amber Heard, anne olduğunu açıkladı.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Heard, Instagram hesabından hayranlarına sürpriz bir şekilde kızı olduğu haberini duyurdu. Bebeğiyle birlikte çekildiği bu fotoğrafını yayınlayan 35 yaşındaki oyuncu, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

Bu haberi paylaştığım için çok heyecanlıyım. Yıllar önce bir çocuk sahibi olmak istediğime karar verdim. Bunu kendi şartlarımda yapmak istedim. Kaderimizin en temel parçalarından birini bu şekilde düşünmenin biz kadınlar için ne kadar radikal olduğunu şimdi anlıyorum. "Umarım beşik almak için yüzük istememenin normalleştiği bir noktaya geliriz. Bir yanım özel hayatımın kimseyi ilgilendirmediğini savunmak istiyor. Ayrıca işimin doğasının beni bunu kontrol altına almaya zorladığını da biliyorum. Kızım 8 Nisan 2021'de doğdu. Adı Oonagh Paige Heard. O, hayatımın geri kalanının başlangıcı." 

Heard'ın kızına verdiği Paige adının, ölen annesinin adı olduğu öğrenildi.